недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Дали и вие ги лупите пороткалите погрешно?

portokallll

Последни вести

Интернетот ни ги отвори очите за многу работи, за кои и не бевме свесни дека ги правиме погрешно. На пример, како правилно се кршат јајца, како да ги завиткате подароците или како да отворите шише.

Ако и вам лупењето портокали ви претставува проблем, ова видео ќе ви покаже како тоа да го направите најлесно. Погледнете!

Најчитани вести