понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 30

ВИДЕО: Даниел Кајмакоски ги изненади штипјани!

d

Поврзани вести

Победникот на музичкото шоу „Икс Фактор“, Даниел Кајмакоски вечерва ќе настапи на градскиот базен во Штип, заедно со финалистите Алекса Перовиќ, Лукијан Ивановиќ и Тамара Милановиќ.

Тој ги изненади штипјани и преку видео порака го најави своето гостување.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести