вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 61

ВИДЕО: Даниел уште еднаш го докажа својот талент

Миленикот на балканската публика.

daielfakt

Поврзани вести

Овации, одлични коментари од судиите и неверојатен настап, нашиот Даниел Кајмакоси уште еднаш докажа дека со право го нарекуваат „потенцијален победник“ на музичкото шоу Х фактор.

Ако го испуштивте неговиот настап, или уште еднаш сакате да уживате во ангелскиот глас на струшкото момче тогш погледнете го видеово.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести