понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 30

ВИДЕО: Девојка јавно избрука маж кој ја допирал во авион

devojka-1423041080-613803

Последни вести

На интернет се појави видео-снимка на која може да се види како девојка јавно понижува маж кој ја допирал за време на летот.

Во описот на видеото пишува дека тој седел зад девојката и ги провлекувал прстите помеѓу седиштата за да ја допира и дека наводно тој по слетувањето на авионот е приведен.

Девојката со висок тон му се обратиле на мажот додека сите присутни гледале.

-Жал ми е поради тоа, те молам прости ми, рекол мажот.

Бидејќи тој рекол дека е подготвен да ги сноси последиците, девојката не сопрела.

-Што сакаш да кажеш? Дека ќе ми дадеш писмено извинување затоа што ме малтретираше? Што мислеше, дека ќе молчам, викала девојката.

Најчитани вести