вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 61

ВИДЕО: Девојка мака мачи како да стави гориво во автомобилот

gorivo

Поврзани вести

Девојката од оваа видео снимка бесупешно неколку пати се отруди да стави гориво во својот автомолбил.

Да не излезеше вработениот којзнае уште колку оваа девојка залудно ќе се обидуваше да го наполни резервоарот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести