сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

ВИДЕО: Девојката која ќе ве насмее со своите имитации

im.jpg500

Последни вести

Оваа девојка е мајстор за имитации.

Додека вози таа ги имитира познатите ликови и нивното однесување кога се зад воланот.

Внимавајте, можно е да не можете да престанете да се смеете.

Најчитани вести