среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 13

ВИДЕО: Додека биле на излет со камера уловиле НЛО

Покрај животните со камерата бил снимен и НЛО.

nlo

Поврзани вести

Сакајќи да снимаат животинки, еден брачен пар додека бил на излет со својата камера уловил НЛО!

Сопружниците велат дека е невозможно да се работи за автомобил затоа што тука нема ни пат. Што мислите вие? Погледнете…

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести