недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 25

ВИДЕО: Доказ дека кучето е најверен пријател на човекот!

Не попусто се вели дека кучињата се најверни пријатели на луѓето.

kuce

Поврзани вести

Малото слатко кученце се грижи неговиот сопственик да не претера со алкохолот, па секогаш кога ќе посегне по чашката тоа го стопира.

Зарем не сакате и вие вакво бушаво пријателче кое ќе ве спречи секогаш кога ќе посегнете по пороците?

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести