петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 66

Видео: Доживеал нервен слом бидејќи татко му сакал да му ги „искоси“ видео игрите

igrice-na-travnjaku-1409065771-45404

Последни вести

Најди работа!

Имај живот!

Со оставањето на оваа порака на таблата во собата на својот син, еден татко решил да го оттргне од играњето на видео игри, од кои тој бил зависен.

Младото момче доживува нервен слом, кога ќе види дека видео игрите му ги нема од неговата соба и дека ти се на тревникот во дворот. Но, најголемиот шок го доживува кога татко му ќе ги помине со косилка за трева.

Погледнете дали „преживеа“ некоја видео игра:

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести