понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Дунавка до новинарите: Кога ве плаќав пишувавте убавини за мене, сега сега не ве плаќам…

dum.jpg500

Последни вести

По вчерашните критики за нејзиниот лош српски,  Дунавка Трифуновска се огласи на социјалните мрежи, обвинувајќи ја македонската новинарска фела и медиумите за мито и корупција.

Еве што македонскиот топ модел,  како што самата се нарекува, објави на својот Фејсбук профил:

2dum.jpg500

Најчитани вести