сабота, 22 јули 2017  |  Вести денес: 46

ВИДЕО: Дупла пунџа – хит фризура за ова лето

dupla-punxa-naslovna

Поврзани вести

Ако сте и вие од оние дами што обожааат да носат пунџи (особено во лето) и ако сте се умориле од обичните и едноставни пунџи еве одличен предлог за вас.

kloi-kardašijan-instagram

На годинешниот Коачела фестивал познатите дами освен модните трендови претставија и занимлива фризура што ќе биде вистински хит ова лето.

Станува збор за неодоливата дупла пунџа, што сигурно сте ја носеле кога сте биле девојчиња, а токму овој тренд од 90-тите се враќа на голема врата.

Најчитани вести