вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 34

(ВИДЕО) Двајца хомосексуалци се држат за рака во Москва – Еве што им се случило!

Двајца хомосексуалци се држат за рака во Москва - Еве што им се случило!

Двајца хомосексуалци се држат за рака во Москва - Еве што им се случило!

Поврзани вести

Може ли да замислите што ќе им се случи на двајца хомосексуалци кои шетаат фатени за рака низ главниот град на Русија…

Најчитани вести