четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Две сестри со каиш тепаат напаѓачи во Индија

kais

Последни вести

На оваа видео снимка може да се види како две сестри од Индија со каиш тепаат едно од неколкуте момчиња кои ги нападнале во автобус.

Кога трите момчиња започнале да ги задеваат двете сестри ни на крај памет ни им паднало дека девојчињата ќе имаат толкава сила да се одбранат и тоа со каиш. Целиот инцидент се случи додека останатите патници седеле мирно.

Индија е позната како земја во која за жал групните силувања не се реткост.

Погледнете…

Најчитани вести