понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Двомесечно бебе кажува „те сакам“

bebe

Поврзани вести

Ова бебенце кое има само два месеци, следејќи го својот татко успеало да ги повтори зборовите „те сакам“.

Погледнете…

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести