понеделник, 24 јули 2017  |  Вести денес: 5

ВИДЕО: Џеј Ло без шминка

j-lo

Последни вести

Навикнати сме Џенифер Лопез постојано да ја гледаме средена, нашминкана и дотерана.

Но, овој пат нејзиното момче Каспер Смарт на Инстаграм постави видео на кое имаме можност да ја видиме познатата Џеј Ло без шминка. Што мислите како изгледа?

# #dubsmash #starbucks #chipotle #yogapants #morestarbucks #yasssss #whitegirlsanthem

A video posted by B Smart (@beaucaspersmart) on

Најчитани вести