Магазин

Видео: Џеј Ло посветено работи на физичкиот изглед

Видео: Џеј Ло посветено работи на физичкиот изглед

Познатата пејачка Џенифер Лопез не престанува да ни покажува колку е во добра форма. Овој пат нејзиниот тренер Трејси Андерсон покажа како изгледаат нејзините вежби.

45- годишната пејачка која изгледа 20 години помладо покажа дека добриот изглед доаѓа со голем труд.

Трејси се пошегувала дека ќе остане без работа, бидејќи на паузите од вежбањето ја читала книгата „Not That Kind Of Girl“.

I'm gonna lose my job over this brilliant book @lenadunham @jlo #jlotookmybook #backtowork #notthatkindofgirl

A post shared by Tracy Anderson (@tracyandersonmethod) on