среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 27

Видео: Џеј Ло посветено работи на физичкиот изглед

jlo-pitbull-485

Последни вести

Познатата пејачка Џенифер Лопез не престанува да ни покажува колку е во добра форма. Овој пат нејзиниот тренер Трејси Андерсон покажа како изгледаат нејзините вежби.

45- годишната пејачка која изгледа 20 години помладо покажа дека добриот изглед доаѓа со голем труд.

Трејси се пошегувала дека ќе остане без работа, бидејќи на паузите од вежбањето ја читала книгата „Not That Kind Of Girl“.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести