недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 24

ВИДЕО: Џенифер Лоренс падна, пак

jenifer lorens

Поврзани вести

Холивудската актерка и ѕездата на „Hunger games“, Џенифер Лоренс и оваа година го привлече вниманието на Оскарите со една мала незгода.

Минатогодишната добитничка на Оскар овојпат падна на колена веднаш откако излезе од својот автомобил. Причината оваа година беше фустанот на жената која одеше пред неа.

Погледнете.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести