вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 61

Видео: Една поинаква реклама

0

Последни вести

Ви здодеа од еднолични реклами? Мислам дека светот ќе се сложи со вас. Дајте им на рекламите уште шанса и погледнете ја оваа урнебесна и истовремено слатка реклама.

Мислам дека е безбедно денеска да кажете дека е најдобрата реклама со кучиња.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести