среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 29

Видео: Едно поинакво возење на мотор

motor

Последни вести

На Youtube се појави видео со девојка на мотор. Па што, ќе речат некои од вас…

Што добивате кога имате девојка во кратко здолниште на мотор и возачот ќе даде гас?

Погледнете:

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести