понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Видео: Едно роматично и несекојдневно запросување

71018_prsten_630x0

Последни вести

Едно романтично момче сакал да ја изненади својата девојка со романтично запросување на чамец. Додека се приближувале до обалата неговите другари извадиле голем натпис на кој било напишано големото прашање, а момчето и понуди прстен на девојката.

Девојката очигледно била пресреќна кога го видела прстенот, но неколку секунди подоцна среќата прераснала во шок, кога прстенот летнал од раката на момчето.

Погледнете во видеото што точно се случи.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести