недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Едноминутен молк за загинатите херои

1

Последни вести

Големиот народен собир „Силна Македонија“ пред Собранието на Република Македонија започна со едноминутен молк во чест на загинатите херои кои минатиот викенд загинаа во битката против терористите во Куманово.

Најчитани вести