петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 23

ВИДЕО: „Ех, што немам пиштол“

a

Последни вести

Сите беа весели и горди на пласманот на српската репрезентација во финалето на Светското првенство во кошарка.

Така и оваа бабичка видно расположена славеше со музика.

Погледнете…

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести