понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 10

ВИДЕО: Експлозија од ногата на Ибрахими

Ибрахими на синоќешниот натпревар помеѓу Марибор и Целје даде фантастичен гол од околу четириесетина метри.

Експлозија од ногата на Ибрахими

Експлозија од ногата на Ибрахими

Последни вести

Македонскиот репрезентативец, Агим Ибрахими повторно ја стресе мрежата на начин кои што полека, но сигурно станува неговен заштитен знак во фудбалската игра.

Ибрахими на синоќешниот натпревар помеѓу Марибор и Целје даде фантастичен гол од околу четириесетина метри.

Најчитани вести