недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 7

ВИДЕО: Елтон Џон падна од столче и ги насмеа сите

elton

Последни вести

Славниот пејач Елтон Џон (67) доживеа непријатност со која ги насмеа сите присутни на еден тениски меч во Лондон.

Популарниот Елтон тргна да седне на столче, но падна на грб и потоа урна се’ околу себе. Организаторите веднаш дојдоа на помош, а тој брзо со насмевка застана на нозе.

Погледнете во видеото во продолжение.

Најчитани вести