сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

ВИДЕО: Ермира го прифати ледениот предизвик и си истури мраз врз глава

eeermiraaa

Последни вести

Политичарката од партијата ДУИ, Ермира Мехмети го прифати „ледениот предизвик“.  Таа наместо студена вода, во кофата имаше коцки мраз кои си ги истури врз главата.

Мехмети ги предизвика Еди Рама, Пол Волерс и Ариан Цани.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести