петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 26

ВИДЕО: Еве како да отворите пет пива одеднаш

pivo

Последни вести

Доколку сте повеќемина на едно место и сакате да пиете пиво, ова видео е создадено за вас.

Забавата нека започне со истовремено отворање на пет шишиња пиво одеднаш.

Погледнете…

Најчитани вести