недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Еве како изгледа живот во 8 квадрати!

stan

Последни вести

Дали можете да замислите да живеете и да работите во цели 8 метри квадратни? Ако не можете, погледнете како оваа девојка се снаоѓа во тој простор.

Некој од шега би можел да каже дека се работи за еднособен стан.  Ако се прашувате како некој воопшто би можел да функионира во таков стан, одговорот на тоа е во паметно искористен протор.

Ако не верувате, погледнете го видеото и уверете се самите.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести