понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 10

ВИДЕО: Еве ти ги сите играчки, само не плачи

bebe

Поврзани вести

На оваа интересна видео снимка која стана вистински хит на Интернет можете да видите како кучето Чарли му носи еден куп играчки на бебето само за да не плаче.

Чарли сакал да си ја поправи грешката, бидејќи претходно му зел една играчка на бебето, со што го расплакал. Па, така сега совесното куче сакаше повторно да го усреќи бебето носејќи му повеќе играчки.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести