четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 38

ВИДЕО: Евровизиската победничка Лорин настапи топлес

lorin

Последни вести

Шведската пејачка Лорин, чија „Еуфорија“ покрај победата на „Евровизија 2012“ и донесе и светска слава, повторно го собра вниманието на јавноста со својот ексцентричен настап.

Претставувајќи ја новата песна „Paperlights“, на „Мелодифестивален“ настапи топлес, покривајќи ги своите гради само со долгата коса.

Најчитани вести