среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 39

ВИДЕО: Фатална грешка на водителот, го замени Л. Џексон со Фишбурн

jekson

Последни вести

Водителот на американската телевизија КТЛА направи фатална грешка кога во текот на вестите при разговор во живо со Семјуел Л. Џексон со замени со Лоренс Фишбурн.

Одговорот на Џексон во видеото.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести