сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Видео+Фото: Цеца мафташе со српско знаме на концертот во Сараево

svetlana-ceca-raznatovic-sarajevo-foto-damir-dervisagic-1409475228-560071

Последни вести

И покрај заканите по животот кои ги добиваше сопругата на Аркан, Светлана Цеца Ражњатовиќ, за да не одржи концерт во Босна и Херцеговина, сепак таа го направи она што сметаше дека треба.

Концертот се одржа синоќа, а еве како помина:

svetlana-ceca-raznatovic-foto-printskrin-1409479345-560103

svetlana-ceca-raznatovic-foto-printskrin-1409479364-560101

svetlana-ceca-raznatovic-sarajevo-foto-damir-dervisagic-1409475181-560059

svetlana-ceca-raznatovic-sarajevo-foto-damir-dervisagic-1409475181-560067

svetlana-ceca-raznatovic-sarajevo-foto-damir-dervisagic-1409475181-560069

svetlana-ceca-raznatovic-sarajevo-foto-damir-dervisagic-1409475228-560071

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести