среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Фрлање фризби на босански начин

bnxfgngn

Последни вести

Сигурни сме дека повеќето од вас знаат што е тоа фризби и како се користи, меѓутоа на овие две личности тоа не им е јасно и го користат на многу погрешен и смешен начин.

Најдобро е да погледнете и да се уверите сами.

Ovako se Bosanci dobacuju sa frizbijem by ludodobola

 

Најчитани вести