понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Видео: Газдата на рускиот асфалт

ruske-ulice-1403886897-524477

Последни вести

Руските улици се неисцрпен извор на конфликти поради сообраќајните недоразбирања. Еве една таква прикзна со неочекуван развој на настаните.

На снимките ќе видите автомобил кој застанува на семафор, а потоа лут возач во тренерки излегува од својот автомобил и тргнува накај друго возило, потоа следува шок. Погледнете


Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести