среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 27

ВИДЕО: Ги излуде мажите со овој танц!

Image_1574455_126

Последни вести

Сексапилната пејачка Никол Шерцингер на еден концерт ги излудела мажите тверкајќи, односно мрдајќи со задникот.

Горе – доле, лево – десно, во круг…

Кој маж би останал рамнодушен на ова?!

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести