петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 36

Видео: Ги проверивте рефлексите на вашата мачка?

mqdefault

Последни вести

Интересно видео кое ќе ве насмее. Дали ги проверивте рефлексите на вашата мачка?

Мислите ли дека не можат брзо да реагираат? Ќе се изненадите доколку вашиот одговор е негативен, а еве и зошто

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести