среда, 26 јули 2017  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Глетката кај скопската обиколница ужасна

обиколница

Поврзани вести

Скопската обиколница ден по поплавите како од апокалиптично сценаро.

Како што може да се види од извештајот на ТВ Нова, голем број автомобили се уште се заглавени на патот.

Синоќешното време одзеде 16 човечки животи, од кои најмногу се од Стајковци, Сингелиќ, Смилковци и Арачиново.

Најчитани вести