недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 25

ВИДЕО: Глупава генерација со паметни телефони

mobilen race

Поврзани вести

Имам 422 пријатели, а сепак сум осамен…

Оваа видео снимка за онлајн генерацијата ја покажува реалната слика за новото време и е вистинска лекција за сите.

Погледнете…

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести