сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 15

ВИДЕО: Го спасија од давење во Сава во последен момент

d

Поврзани вести

На оваа неверојатна видео снимка се гледа како неколкумина во последен момент спасуваат човек од водите на реката Сава во БиХ.

Тие го забележаа во последен момент и го извлекоа на безбедно.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести