среда, 26 јули 2017  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Го уапсиле затоа што мислеле дека има пиштол во панталоните, а…

За среќа не станувало збор за оружје, туку за половиот орган на осомничениот, кој нешто пред тоа земал вијагра.

pishtol-vijagra

Поврзани вести

По апсењето полицајците одлучиле да извршат претрес на осомничениот, но на едно не помислиле…

Имено, за време на апсењето полицаецот ја забележал испакнатоста на панталоните кај осомничениот и одлучил да испита дали се работи за оружје.

За среќа не станувало збор за оружје, туку за половиот орган на осомничениот, кој нешто пред тоа земал вијагра.

Најчитани вести