петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 56

Видео: Го удри струја додека пееше на дрво

Lucas-struja

Последни вести

Лукас Алвеш, фан на пејач Бруно Марс, го удрило струја додека го имитирал популарниот пејач.

Тој качен на дрво, со метла во раце која што му служела за микрофон, имитирајќи го Бруно Марс Едно време доживеа несреќа. МАвтајќи со метлата на сите страни, ја допрел жицата низ која минува висок напон на електрична енергија. Иако работата не е за смеење, сепак ова видео ќе ве насмее до солзи…

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести