петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Го удрија три автомобили и преживеа

nesreka

Последни вести

На оваа видео снимка можете да забележите како маж од Кина преживува удар од три возила едно подруго.

Кинезот Ли имал неверојатно голема среќа, бидејќи од трите удари тој поминал само со неколку скршеници.

Погледнете…

Најчитани вести