недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 9

ВИДЕО: Гол љубовник бега од нервозниот сопруг

ljubovnik

Последни вести

Оваа видео снимка покажува дека не е воопшто лесно да си нечиј љубовник…

Еден случаен минувач со својата камера успеал да сними како нервозен маж го брка голиот љубовник на својата сопруга. Очигледно тој претходно наишол на непријатна глетка…

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести