петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Гол маж бега низ прозорец од Бакингамската палата!

maz

Последни вести

Ова бизарно видео вчера беше постирано на Јутјуб, а на него се гледа гол маж како спектакуларно паѓа во обид да се спушти со чаршаф од прозорец во Бакингамската палата во Лондон – но дали видеово е лажно?

Инцидентот наводно бил снимен од случајните минувачи што поминувале покрај кралската резиденција, пренесува британски Мирор.

Засега не е познато ни дали човекот е повреден, ниту дали клипот е измама, а портпаролот на Бакингамската палата одбил да го коментира видеото.

Најчитани вести