среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 60

ВИДЕО: Голубовиќ: Пукавме во 5-6 лица за викенд!

„По пет шест дена ќе седнете заедно, но мора да има почит и страв кон тебе“.

kristijan-golubovic-03

Поврзани вести

Познатиот Србин, Кристијан Голубовиќ, при едно гостување во емисија даде шокантно признание, велејќи дека на почетокот со својата екипа, пукале во 5-6 лица за викенд.

– Знаете она, што ме гледаш така…потоа ќе пукнеш, ќе го погодиш во нога, и по пет шест дена ќе седнете заедно, но мора да има почит и страв кон тебе, објасни Голубовиќ.

Во емисијата Голубовиќ зборуваше за убиствата кои ја одбележаа минатата деценија, како и за начинот на кој криминалците успеваат да ги сокријат тие тајни.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести