петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Гостувањето на Груевски во вестите на Сител во целост

gr_sitel_celo

Последни вести

Кумановската криза, политичката криза, денешната „бомба“ на Зоран Заев… Ова се темите на кои денес во вестите на телевизија Сител говореше претседателот на Владата на Република Македонија, Никола Груевски.

Погледнете го во целост разговорот со премиерот во приложеното видео.

Најчитани вести