петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 23

ВИДЕО: Грабеж сред бел ден во Градски парк во Скопје

Тројца арамии се снимени како обиваат автомобил во Градскиот парк во Скопје.

krade

Поврзани вести

Арамиите не бираат ни време, ни место за да „заработат“, но камерите ги снимиле во нивниот нечесен акт.

Тројца арамии се снимени како обиваат автомобил во Градскиот парк во Скопје.

Телевизијата Сител ја објави снимка од бесрамен грабеж сред бел ден на автомобил „ауди“ со странски регистерски таблички.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести