петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 65

ВИДЕО: Град ги изненади капачите на плажа!

grad3

Поврзани вести

Капачите уживале на плажата, а температурата била 37 степени. Меѓутоа, наеднаш започнало да дува силен ветер и започнало силно невреме пропратено со град со големина на топка за голф.

Погледнете…

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести