недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 25

ВИДЕО: Град со големина на орев во Ниш!

grad

Поврзани вести

Граѓаните на Ниш мораа празникот да го поминат дома бидејќи нивниот град вчера беше зафатен од силно невреме пропратено со град со големина на орев.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести