сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 22

ВИДЕО: Гром удира во близина на плажа

grom

Последни вести

Видео снимка на која се гледа како гром удира на една плажа во Соединетите Американски Држави се појави на ЈуТјуб.

Од ова видео буквално ќе ви смрзне крвта.

Погледнете…

Најчитани вести