петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 31

ВИДЕО: Грозните навики на Јоаким Лев

lev

Поврзани вести

Компилација од моменти на германскиот селектор Јоаким Лев од кои ќе ви се наежи кожата и ќе се згрозите.

Тој очигледно има навика да ги душка мишките, да вади „руда“ од носот, а потоа знае истата и да проба.

Погледнете…

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести